Pirmūnai

2021/2022 m. m. I-ojo pusmečio 1-8 kl. labai gerai besimokantys, pavyzdingo elgesio mokiniai:

Ašichmin Andrej 1a kl.
Ašichmin Nikita 1a kl.
Bašmakov Matvej 1a kl.
Belov Denis 1a kl.
Chropost Emilija 1a kl.
Golubev Jevgenij 1a kl.
Gutor Kira 1a kl.
Korobova Sofija 1a kl.
Lečickji Andrej 1a kl.
Maslov Aleksandr 1a kl.
Sašok Ieva 1a kl.
Sventickaja Evelina 1a kl.
Žaltkovski Matvej 1a kl.
Zubova Jekaterina 1a kl.
Aliončik Veronika 1b kl.
Aržanovskij Michail 1b kl.
Dostaleva Darja 1b kl.
Kandyrina Ariana 1b kl.
Komarovskaja Zlata 1b kl.
Kostenko Ariela 1b kl.
Lipova Anastasija 1b kl.
Ragulskas Artūras 1b kl.
Sanarova Darja 1b kl.
Smoljaninova Anastasija 1b kl.
Šakel Artiom 1b kl.
Trabša Aleksandr 1b kl.
Grigorjev Artiom 1c kl.
Joteika Patrikas 1c kl.
Nestsiarenka Vitalina 1c kl.
Vilkancaitė Diana 1c kl.
Zaikina Polina 1c kl.
Bojarun Kristina 2a kl.
Cholin Anton 2a kl.
Kovšik Aleksandra 2a kl.
Mokrousova Kristina 2a kl.
Šepliakova Karina 2a kl.
Vasiljev Timofej 2a kl.
Zhivetina Evelina 2a kl.
Beitan Tomas 2b kl.
Lysaja Veronika 2b kl.
Nemceva Ksenija 2b kl.
Nol Maksim 2b kl.
Padegimas Gleb 2b kl.
Stunžaitė Darija 2b kl.
Velavičius Dmitrij 2b kl.
Dunder Emilija 3a kl.
Ivanov Andrej 3a kl.
Varanavičiūtė Viktorija 3a kl.
Adarova Darina 3b kl.
Bašmakov Makar 3b kl.
Kostrukov Artemij 3b kl.
Persidskaya Sofija 3b kl.
Pučel Edgar 3b kl.
Rainis Sofija 3b kl.
Rešetko Konstantin 3b kl.
Stakanova Arina 3b kl.
Zaneborec Sofija 3b kl.
Bazarov Artiom 3c kl.
Bykov Daniil 3c kl.
Koroliov Ivan 3c kl.
Puodžiukynas Alanas 3c kl.
Faizulina Valerija 4a kl.
Gergel Len 4a kl.
Kostenko Daromira 4a kl.
Nikulina Ekaterina 4a kl.
Andrejeva Polina 4b kl.
Dostalev Artiom 4b kl.
Gabšys Saveliju 4b kl.
Jevdokimova Viktorija 4b kl.
Monachov Martin 4b kl.
Svitko Aleksej 4b kl.
Tartilova Kira 4b kl.
Belov Kiril 5a kl.
Klimantova Anastasija 5a kl.
Macuk Arina 5a kl.
Makarenko Ana 5a kl.
Poboikina Anastasija 5a kl.
Mikulėnaitė Marija 5b kl.
Stunžaitė Arina 5b kl.
Tretjakova Alina 5b kl.,
Chmelevskij Nikita 6a kl.
Tkač Anastasija 6a kl.
VaynyusUlyana 6a kl.
Pyrčak Jaroslav 6b kl.
Pyrčak Nika 6b kl.
Prokopčik Polina 6b kl.
Larionov Klim 7a kl.
Monachova Darja 7a kl.
Bražnikovaitė Karolina 7b kl.
Darzniek Aleksandra 7b kl.
Kuraš Konstantin 7b kl.
Olgai Minasian 7b kl.
Persidskaya Milana 7b kl.
Rešetko Melanija 7b kl.
Vaynyus Zlata 7c kl.
Gergel Albert 8a kl.
Kostygova Ksenija 8a kl.
Melničiuk Marija 8a kl.
BuškoAnastasija 8b kl.
Zyk Darja 8b kl.
Zubreychuk Anna 8b kl.

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40