Neformalusis švietimas

Už neformalųjį švietimą progimnazijoje atsakinga

Gražina Gusakovienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

109 kabinetas

Išsilavinimas.
1991 m. Vilniaus pedagoginis universitetas, specialybė – rusų kalbos ir literatūros mokytoja.
1997 m. Šiaulių pedagoginis universitetas, specialybė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.

Darbo patirtis.
1985 – 1987 m. Kupiškio vaikų l.-d auklėtoja.
1988 – 1995 m. Skapiškio vidurinės mokyklos rusų k., lietuvių k. mokytoja.
Nuo 1995 m. Visagino „Atžalyno“ vidurinės mokyklos lietuvių k. mokytoja.
2012 m. Visagino Draugystės vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Kvalifikacija.
1998 m. lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja.
2002 m. lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.
2015 m. trečioji kvalifikacinė kategorija.

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pietūs

Pirmadienis

8.00 – 17.00

12.00 – 12.45

Antradienis

8.00 – 17.00

12.00 – 12.45

Trečiadienis

8.00 – 17.00

12.00 – 12.45

Ketvirtadienis

8.00 – 17.00

12.00 – 12.45

Penktadienis

8.00 – 15.45

12.00 – 12.45

Kontaktai Mobilusis +370 603 36 271

El. paštas Rašyti

Informacija

Neformalusis vaikų švietimas neprivalomas ir laisvai pasirenkamas. Nuo rugsėjo 1 dienos iki rugsėjo 30 dienos neformaliojo švietimo užsiėmimai nevyksta. Mokytojai supažindina mokinius su siūlomomis programomis ir suburia mokinių grupes. Neformalusis ugdymas pradedamas nuo spalio 1 dienos iki mokslo metų pabaigos pagal mokinių pasirinktą ir progimnazijos direktoriaus patvirtintą programą.

Eil. Nr.

Mokytojo pavardė, v.

Klasė

Val.

Kab.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Smoljaninova M.

1a

1

302

 

 

 

 

13.05 – 13.50

2.

Smoljaninova M.

1b

1

307

 

13.05 – 13.50

 

 

 

3.

Smoljaninova M.

1c

1

103

 

 

 

13.05 – 13.50

 

4.

Vinogradova V.

1 – 4

1

302

 

 

 

13.05 – 13.50

 

5.

Novickaja I.

1 – 4

1

307

 

 

 

 

13.05 – 13.50

6.

Grečko S.

1 – 4

1

103

 

 

13.05 – 13.50

 

 

7.

Stepanova V.

1 – 4

1

208

 

 

14.00 – 14.45

 

 

8.

Gorbun O.

1 – 2

1

114

 

 

 

14.00 – 14.45

 

9.

Markelova N.

3 – 4

1

115

 

 

 

14.00 – 14.45

 

10.

Marčenko N.

1 – 4

3

108

15.45 – 16.30

 

15.45 – 16.30

 

15.45 – 16.30

11.

Frolova N.

1 – 4

2

105

14.00 – 14.45

 

 

14.00 – 14.45

 

12.

Dovidovičė B.

1 – 4

2

Aktų s.

 

 

 

14.50 – 16.30

 

13.

Luneckas J.

1 – 4

1

Sporto s.

 

 

14.00 – 14.45

 

 

14.

Frolova N.

5 – 8

2

105

 

 

14.00 – 14.45

 

14.00 – 14.45

15.

Markelova N.

7 – 8

1

115

 

 

14.00 – 14.45

14.50 – 15.35

 

16.

Gorbun O.

5 – 6

1

114

 

14.50 – 15.35

14.00 – 14.45

 

 

17.

Stepanova V.

7 – 8

1

208

 

 

 

14.00 – 14.45

 

18.

Dovidovičė B.

5 – 8

2

Aktų s.

14.50 – 16.30

 

 

 

 

19.

Chrečkova L.

5 – 8

2

Biblioteka

 

 

 

 

14.00 – 15.35

20.

Marčenko N.

5 – 8

2

108

 

15.45 – 16.30

 

15.45 – 16.30

 

21.

Manuškina L.

5 – 8

2

208

 

 

14.50 – 16.15

 

 

22.

Luneckas J.

7 – 8

1

Sporto s.

 

 

 

14.50 – 15.35

 

23.

Luneckas J.

5 – 6

1

Sporto s.

 

14.50 – 15.35

 

 

 

Dokumentai