„Pradinukų taurė 2024“

• Paskelbta: 2024-10-14
  • Kategorija: Renginiai

Mokslo metų pradžioje jau tapo tradicija dalyvauti Visagino pradinių klasių moksleivių miesto futbolo turnyre „Pradinukų taurė 2024“.
     Rugsėjo 12 d. draugiška ir vieninga, nebijanti lietingo oro, mūsų Draugystės progimnazijos 4-tos klasės jaunųjų futbolininkų komanda atkaklioje kovoje dėl taurės laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanota sidabro medaliais.
     Rugsėjo 19 d. į finalą pateko dvi 3-čių klasių komandos. Trečiokams prireikė daug jėgų ir pastangų. Fortūna buvo mūsų pusėje. Mokiniai laimėjo 1-ąją ir 4-ąją vietas tarp 6 miesto komandų ir buvo apdovanoti medaliais. Turnyro „Pradinukų taurė 2024“ taurė – mūsų!
     Rugsėjo 26 d. mūsų 2-os klasės jaunųjų futbolininkų komanda atkaklioje kovoje dėl taurės laimėjo Ш vietą
     Spalio 9 d. vyko finalinis etapas, kuriame varžėsi patys mažiausi dalyviai – pirmokai. Draugiška mūsų progimnazijos komanda iškovojo garbingą II vietą. Visi komandos nariai buvo apdovanoti medaliais.
     Sveikiname mūsų jaunuosius sportininkus ir linkime tolesnių pergalių! Dėkojame tėvams už paramą bei pagalbą!