Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m. m.

Vardas, Pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

Valentina Vinogradova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2a

Praskovja Makarova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1b

Taisa Mankevič

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4a

Regina Trukan

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3a

Natalija Furašova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3c

Tatiana Orekhova

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

3b

Elena Dragel

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1a

Irina Novickaja

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2b

Marija Aplevič

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

4b

Svetlana Grečko

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2c

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Ala Patašova

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Alma Legeikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Albina Kakštienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Vyresnioji mokytoja

-

Diana Bagdonienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Gražina Gusakovienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Alma Viliūnienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Vyresnioji mokytoja

-

Ramunė Malinauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Aldona Ribokienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Užsienio kalbų mokytojai

Marina Lukšys

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

8a

Valentina Pyšečkina

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Pelageja Jagudina

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-

Olga Pazniak

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja 

 

Darja Kočurova

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja 

-

Vanda Stepanova

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Svitlana Zherlitsyna

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Svetlana Popova

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

8c

Ala Kukut

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Natalja Markelova

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Olga Gorbun

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Gamtos mokslų mokytojai

Tetiana Bulakh

Geografijos mokytoja

Mokytoja

-

Liubov Pavliuk

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

6a

Galina Ščekaturova

Chemijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

6b

Olga Reva

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Socialinių mokslų mokytojai

Svetlana Balitskaja

Tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-

 

Etikos mokytoja

 

-

Rimantas Petravičius

Istorijos mokytojas

Mokytojas metodininkas

-

Irina Steponėnienė

Istorijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Menų ir sporto mokytojai

Antonina Kozlovskaja

Muzikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

8b

Natalija Starovoitova

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Natalija Pavlikova

Šokio mokytoja

Mokytoja

7b

Juozas Luneckas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

5a

Kitų sričių mokytojai

Galina Ščekaturova

Žmogaus sauga mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Larisa Chrečkova

Bibliotekininkė

Mokytoja

7a

Raisa Svetličnaja

Technologijų mokytoja

Mokytoja

-

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 11.50 - 12.35
  • 6. 12.50 - 13.35
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20