Jaunųjų sportininkų pergalės

• Paskelbta: 2022-09-23
  • Kategorija: Renginiai

Jau trečią kartą Visagino Baltijos futbolo akademija pakvietė pradinių klasių mokinius į turnyrą „Pradinukų taurė 2022“.

Rudens turnyre jau dalyvavo mūsų progimnazijos 1-ųjų ir 2-ųjų klasių mokinių komandos. Visų miesto mokyklų žaidėjai susitiko miesto stadione. Vaikai turėjo galimybę išbandyti save futbolo aikštėje ir nudžiuginti mokinius, tėvus, mokytojus ir sporto festivalio organizatorius įmuštais įvarčiais. Mūsų pirmokai, nepralaimėję nė vienerių rungtynių, užėmė antrąją vietą pagal įmuštų įvarčių skaičių ir iškovojo sidabro medalius,  o antrų klasių mokinių komanda užėmė garbingą trečiąją vietą ir buvo apdovanota bronzos medaliais.

Sveikiname nugalėtojus, didžiuojamės jais ir džiaugiamės jų sėkme!

Rudens futbolo turnyras dar laukia 3 ir 4 klasių komandų. Palinkėsime jiems naujų sportinių pergalių ir sėkmės!