Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m. m.

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

1.

Valentina Vinogradova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1a

2.

Praskovja Makarova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4b

3.

Taisa Mankevič

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3a

4.

Regina Trukan

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2a

5.

Natalija Furašova

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2c

6.

Tatiana Orekhova

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

2b

7.

Ana Bals

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4a

8.

Irina Novickaja

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1b

9.

Marija Aplevič

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

3b

10.

Svetlana Grečko

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1c

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

11.

Ala Patašova

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

12.

Alma Legeikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

13.

Albina Kakštienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Vyresnioji mokytoja

-

14.

Diana Bagdonienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

15.

Gražina Gusakovienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

16.

Alma Viliūnienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Vyresnioji mokytoja

-

17.

Ramunė Malinauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

18.

Aldona Ribokienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Mokytoja metodininkė

-

Užsienio kalbų mokytojai

19.

Marina Lukšys

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

7a

20.

Valentina Pyšečkina

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

21.

Česlava Vitkovskaja

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

22.

Olga Pazniak

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja 

8a

23.

Darja Kočurova

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja 

-

24.

Vanda Stepanova

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

25.

Svitlana Zherlitsyna

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

8b

26.

Svetlana Popova

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

7c

27.

Ala Kukut

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

28.

Natalja Markelova

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

29.

Olga Gorbun

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Gamtos mokslų mokytojai

30.

Nina Petrovič

Geografijos mokytoja

Mokytoja

-

31.

Liubov Pavliuk

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

5a

32.

Galina Ščekaturova

Chemijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

5b

33.

Olga Reva

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Socialinių mokslų mokytojai

34.

Svetlana Balitskaja

Tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-

35.

Lidija Manuškina

Etikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

36.

Rimantas Petravičius

Istorijos mokytojas

Mokytojas metodininkas

-

37.

Irina Steponėnienė

Istorijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Menų ir sporto mokytojai

38.

Antonina Kozlovskaja

Muzikos mokytoja

Mokytoja

7b

39.

Natalija Starovoitova

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

40.

Natalija Pavlikova

Šokio mokytoja

Mokytoja

6b

41.

Juozas Luneckas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

-

Kitų sričių mokytojai

42.

Galina Ščekaturova

Žmogaus sauga mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

43.

Larisa Chrečkova

Bibliotekininkė

Mokytoja

6a

44.

Raisa Svetličnaja

Technologijų mokytoja

Mokytoja

-

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.05 - 13.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40